# FIO Lavozim E-mail Ichki raqami
Rektorat
1 Prof.Djamshid Kaniev Innovasiya va ilmiy ishlar bo‘yicha prorektor j.kaniyev@kiut.uz 146
2 Dilshod Xakimov Rektor maslahatchisi d.xakimov@kiut.uz 301
3 Prof.Karimjon Akhmedjanov Ta'lim sifati va xalqaro hamkorlik bo‘yicha prorektor k.akhmedjanov@kiut.uz 105
4 Prof.Byoung-Ryeol Jo O‘quv ishlari bo‘yicha prorektor j.byouncryeol@kiut.uz 134
5 Prof. Janpolat Kudaybergenov Rector j.kudaybergenov@kiut.uz 101
6 Sharifbay Badalov Moliya-xo‘jalik ishlari bo‘yicha prorektor sh.badalov@kiut.uz 707
Yo'nalish rahbarlari
1 Nurbek Meyliev “Turizm”, “Xalqaro marketing” va "Tarix" yo‘nalishlari rahbari n.meyliyev@kiut.uz 130
2 Utkirbek Butaev “Ingliz tili ta'limi”, “Koreys tili filologiyasi” va "Tarjimashunoslik (Xitoy,ingliz tili)" yo‘nalishlari rahbari o.botayev@kiut.uz 160
3 Bekzoda Аskarova “Chiroy estetikasi” yo‘nalishi rahbari b.askarova@kiut.uz 151
4 Umid Tashmuratov “Muqobil energiya” va “Lift muhandisligi” yo‘nalishlari rahbari u.tashmuratov@kiut.uz 144
5 Ilkhom Mamayunusov “Axborot tizimlari muxandisligi”, "Elektrotexnika", "Mexatronika" va "Mashinasozlik" yo‘nalishlari rahbari i.mamayunusov@kiut.uz 144
6 Abror Makhammadiev “Maktabgacha ta'lim”, “Boshlang‘ich ta'lim” va "Maxsus pedagogika" yo‘nalishlari rahbari a.maxammadiyev@kiut.uz 110
7 Jobir Axmedov “Davolash ishi” va "Somatologiya" yo‘nalishllari rahbari 12.1-06_AJM_1@kiut.uz 150
8 Ibroximov Ilxomjon Shavkatjon o'g'li Kechki ta’lim yo’nalishlari rahbari i.ibroximov@kiut.uz 215
9 Kamoladdin Saidov “Arxitektura va shaharsozlik”, “Qurilish” va “Rangtasvir” yo‘nalishlari rahbari k.saidov@kiut.uz 131
10 Vosikov Ulugbek Sirtqi ta'lim yo‘nalishlari rahbari uva@kiut.uz 128,163,164
11 Fotima Аzimova “Liboslar dizayni” yo‘nalishi rahbari f.azimova@kiut.uz 133
12 Mashrab Berdikulov “Biznesni boshqarish” va “Xalqaro iqtisodiy munosabatlar” yo‘nalishlari rahbari m.berdikulov@kiut.uz 132
Kafedra Mudirlari
1 Manzura Rustamova Maktabgacha va boshlang‘ich ta'lim metodikasi m.rustamova@kiut.uz 123
2 Khalmurza Sagidullaev Aniq fanlar kh.sagidullayev@kiut.uz 148
3 Sherzod Sobirov Axborot texnologiyalari sh.sabirov@kiut.uz 145
4 Durdona Ergasheva Koreys tili filologiyasi d.tursunova@kiut.uz 139
5 Adham Israilov Turizm a.isroilov@kiut.uz 152,161
6 Omonullokhon Akhmedov Xalqaro iqtisodiyot o.axmedov@kiut.uz 140
7 Mukarramma Berdieva Rus tili m.berdiyeva@kiut.uz 149
8 Kamaliddin Abdivakhidov Energetika va amaliy fanlar k.abdivaxidov@kiut.uz 165
9 Bokhodir Inamov Qurilish b.inamov@kiut.uz 166
10 Elina Tovmasyan Ingliz tili ta'limi e.tovmasyan@kiut.uz 138
11 Alijan Hatamov Tibbiy fundamental fanlar a.xatamov@kiut.uz 167
12 Fozil Dodiyev Bank ishi va buxgalteriya hisobi f.dodiyev@kiut.uz 174
13 Nasiba Xolyigitova Pedagogika va psixologiya n.xolyigitova@kiut.uz ---
14 Sevara Sadikova Libos dizayni s.sadikova@kiut.uz 167
15 Shokhjakhon Elmurodov Moliya va biznesni boshqarish sh.elmurodov@kiut.uz 156
16 Shakhlo Isametdinova Arxitektura va shaharsozlik sh.isametdinova@kiut.uz 127
17 Prof. Jambul Yusupov Amaliy informatika j.yusupov@kiut.uz 136
18 Akmal Rustamov Mashinasozlik texnologiyasi akmal.rustamov@kiut.uz --
19 Nargiza Gazixodjayeva Amaliy kosmetologiya 13.05_GNM_1@kiut.uz --
20 To'lqin Jumayev Ijtimoiy-gumanitar fanlar 12.1-08_JTH_1@kiut.uz 150
21 Dilbar Mirzaraxmetova Chemistry and Biology d.mirzaraxmetova@kiut.uz 0
22 Liana Almyasheva Rangtasvir l.almyasheva@kiut.uz --
Bo'lim va markaz rahbarlari
1 Mavluda Abdujamilova Marketing va bitiruvchilar bo‘limi boshlig‘i m.abdujamilova@kiut.uz 0
2 Sarvarbek Rakhmatillaev Xalqaro hamkorlik bo‘limi boshlig‘i s.rakhmatillaev@kiut.uz 126
3 Dilfuza Sadikova Kanselyariya bo‘limi boshlig‘i d.sadikova@kiut.uz 100
4 Shoira Khamraeva Jamoatchilik bilan aloqalar bo‘limi boshlig‘i - Axborot xizmati rahbari sh.xamrayeva@kiut.uz 159
5 Jurabek Kurbanbaev Bosh buxgalter j.kurbanbayev@kiut.uz 118, 119
6 Elmurod Polvonov Innovasiya markazi boshlig‘i 13.11_PED_1@kiut.uz 0
7 Roman Allabergenov O‘quv-uslubiy boshqarma boshlig‘i ark@kiut.uz 123,116
8 Nigora Akhmedova Axborot-resurs markazi boshlig‘i n.axmedova@kiut.uz 112, 142
9 Alisher Sattorov Uzluksiz ta'lim markazi boshlig‘i a.sattorov@kiut.uz 0
10 Miryakub Mirzakhmedov Talabalar bilan ishlash bo‘limi boshlig‘i m.mirzakhmedov@kiut.uz 158
11 Rafik Kadirov O'quv ishlari bo'yicha bo'sh mutaxassis r.kadirov@kiut.uz 0
12 Islam Abdulkasimov Texnik foydalanish va xo‘jalik bo‘limi boshlig‘i i.abdulkasimov@kiut.uz 122
13 Illarion Li Axborot texnologiyalari markazi boshlig‘i leeig@kiut.uz 107
14 Gulchekhrabonu Isamova Ilmiy bo‘lim boshlig‘i g.isamova@kiut.uz ---
15 Farrukh Sulaymonov Kadrlar bo‘limi boshlig‘i hr@kiut.uz 114
16 Akmal Allakuliev Magistratura bo'limi boshlig'i a.allakuliyev@kiut.uz 137